t: 532 079 741
e: [email protected]

Kupuj i sprzedawaj luksusowe marki w najlepszych cenach

Koncept
Specjalnie dla Was dokonujemy preselekcji i wybieramy najciekawsze i najlepiej zachowane modele ubrań, torebek, butów i akcesoriów w fantastycznych cenach.

Mocno wierzymy, że spodoba się Wam idea nadawania nowego życia ubraniom i akcesoriom. Być może rzecz, którą chcecie sprzedać, uszczęśliwi kogoś na drugim końcu kraju lub świata.

Każdego dnia znajdziecie u nas nowe rzeczy renomowanych marek takich jak Celine, Chanel, Prada oraz wielu innych.
Biuro
godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 -17:00
tel.: +48 532 079 741
Zapraszamy
Butik
godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 12:00 - 19:00
Sob. 12:00 - 16:00
tel.: +48 532 079 741
Zapraszamy
Oliwia i Dacjana
Biuro
Niezastąpiony duet wykwalifikowanych specjalistek ds marketingu i Pr. Czuwają nad rozwojem Platfomy. Biorą czynny udział w budowaniu marki od początku jej istnienia. Prywatnie są przyjaciółkami które najchętniej spędzają czas, na wyjazdach zagranicznych podczas których poszerzają swoja wiedzę na temat mody.
Karolina Bartczak
CEO
Absolwentka Stosunków Międzynarodowych UniwerystetuWarszawskiego oraz Polimoda International Institute of Fashion Design & Marketing we Florencji.
Założycielka Chosen By, który stworzyła od podstaw najpierw jako showroom , potem przekształcając w sklep internetowy i butik , na koniec tworząc platformę. Pasjonuje się historią mody szczególnie okresem Belle Epoque