t: 532 079 741
e: [email protected]

Kupuj i sprzedawaj luksusowe marki w najlepszych cenach

Nasze Top 10 produktów na Grudzień!

Posted by   Chosen By Administrator
18 grudnia 2017

na zdjęciu Chanel Westminster z bloga (c) www.fastfoodandfastfashion.com

Grudzień to czas częstych modowych dylematów. Zastanawiamy się nad tym, czy wolimy wyglądać stylowo czy zależy nam na ciepłym stroju. Dlatego wybraliśmy dla Was nasze niezbędniki na zimowe dni i wieczory.

O tej porze roku nie musisz przecież rezygnować ze stylowego wyglądu!

1. Torebki

Grudzień to okres firmowych wigilii i spotkań z przyjaciółmi. W tym czasie zamiast wielkich toreb, wszystkie potrzebne rzeczy wkładamy do kopertówek i niewielkich torebek. Z myślą o tym okresie wybrałyśmy 3 modele. Idealnie sprawdzą i na służbowe wyjście czy na wieczór z najbliższymi znajomymi.

1. Kurtki

Jesteś fanką klasyki, czy częściej decydujesz się na sportowy styl? Przy wyborze kurtki warto postawić sobie to pytanie, żeby model pasował do Twoich późniejszych stylizacji. Dlatego zależnie od tego czy decydujesz się na casual look czy elegancki styl wybraliśmy dla Ciebie dwie kurtki. Parka to propozycja dobra dla zabieganej kobiety, która zazwyczaj stawia na casual look. Płaszczyk od Burberry to opcja dla tych, które wybierają klasyczną elegancję. Oba nakrycia sprawią, że będziesz wyglądała świetnie!1. Biżuteria

Kiedy przychodzi zima często zapominamy o zakładaniu biżuterii. To błąd! Dzięki niej możemy bowiem podkręcić swój strój. Szlachetną biżuterię znajdziesz min. u Chanel i Hermes. Wskazana przez nas, kolorami nawiązuje do zimowej aury i idealnie sprawdzi się chociażby na wigilijnej kolacji.


8.png?15136072651469.png?1513607271832

10.png?1513607281989

2. Buty

Na zimową pluchę, dobrze zainwestować w oficerki. My klasyczny i szykowny model znalazłyśmy u Lanvin. Doskonale sprawdzą się do puchowej kurtki, sukienki i czarnych rurek. Kiedy jednak wychodzisz „na miasto", warto jest założyć buty na wyższym obcasie. W takiej sytuacji mamy dla Was model od Jimmy Choo.