t: 532 079 741
e: [email protected]

Kupuj i sprzedawaj luksusowe marki w najlepszych cenach

Wybierz razem z nami torebkę idealną

Posted by   Chosen By Administrator
14 marca 2018

(c) pinterest

Dobrą i ciekawą stylizację tworzą nie tylko ubrania ale przede wszystkim dodatki. To właśnie dzięki nim możemy sprawić, że nawet prosty strój nabiera unikalnego charakteru. Dlatego też bardzo ważne jest to, aby inwestować w akcesoria których jakość i ponadczasowość będzie towarzyszyć nam przez długi czas. Torebki które dla Was wybraliśmy gwarantują obie te cechy!

1. Shopperka nie tylko na zakupy

blog1.jpg?1521023977208

(c) pinterest

Duża i pojemna torba wcale nie musi oznaczać braku stylu i wcale nie musi wyglądać źle! Kiedy lubisz mieć ze sobą dużo rzeczy, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z jakości i wyglądu przychodzimy Ci z pomocą. Proponujemy model od firmy Bottega Venetta, który udowadnia, że styl i wygodę to da się połączyć!2. Marzenie każdej stylowej kobiety

blog2.jpg?1521024011166(c) pinterest

O torebce od Celine marzy każda kobieta. Prezentowany przez nas model skradł już serce niemal każdej fashionistki na świecie. Ciekawa forma torebki i jej design sprawiły, że dziś możemy traktować ją jako model, który nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkowym plusem jest fakt, że idealnie pasuje do niemal każdej stylizacji. Bardziej idealnie być nie może!
3.Małe a bardzo cieszy

blog3.jpg?1521024060203

Hilary Duff (c) pinterest

Jesteśmy pewni, że dzięki torebce od Chanel, nawet ciężki dzień okaże się odrobiny lepszy. Dodatkowym plusem modelu wybranego przez nas jest kolor. Dlaczego? Dzięki niemu torebka staje się unikatowa i rzadziej spotykana4. Kolorowy zawrót głowy

blog4.jpg?1521024035024(c) pinterest

Pamiętajmy o tym, że w zimie nie warto rezygnować z kolorów. Kolorowa torba (szczególnie ta z żółtymi wykończeniami) będzie przypominać nam o zbliżającej się wiośnie. Obiecujemy, że taki model sprawi, że nawet czarna marynarka czy rurki będą wyglądały zniewalająco i nie codziennie.